�Ons scheepswrak� bijeengebracht door leerlingen
OUDDORP - Dinsdag 2 oktober werd door de leerlingen van de School met de Bijbel ‘Koningin Beatrix’ te Ouddorp een sponsorloop gehouden. Het doel was om geld op te halen voor de inrichting van het schoolplein. De sponsorloop werd een groot succes en de kinderen haalden € 7.000,- op.
Het eerste begin van het geldbedrag was er. De speelpleincommissie ging hiermee aan de slag. Het bedrijf ‘Speelmaatje’ uit Spankeren werd gevraagd om, passend bij de inrichting van het plein, een ontwerp te maken voor een speeltoestel voor de groepen 5 t/m 8. Zij ontwierpen voor de school een scheepswrak. Het ontwerp werd door bestuur en team enthousiast ontvangen. Een positief besluit werd genomen en het speeltoestel kon worden gemaakt. Het scheepswrak ziet er niet alleen leuk uit, maar past ook goed bij de uitstraling van de school.
Vorige week was het speeltoestel gereed en donderdag verzamelden alle leerlingen van de school zich op het schoolplein. Twee leerlingen uit groep 8, Agnita Aleman en Niels Klepper, klommen met de schoolvlag op het schip en namen hiermee het speeltoestel officieel in gebruik. Zoals u op de foto kunt zien, werd vervolgens in de pauze ook met veel plezier gebruik gemaakt van het nieuwe speeltoestel.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 12 april 2013
Eilanden-Nieuws | 22 Pagina's
