Gemeentepenning voor Henk van Noord
OUDE-TONGE - Op donderdag 8 maart werd Henk van Noord verrast door burgemeester Huub van der Meer, die hem een gemeentepenning uitreikte.
Henk van Noord heeft 12,5 jaar het oud papier opgehaald voor Oude- Tonge en de opbrengst hiervan kwam ten goede van 't Startblok. Daarnaast was hij ook coördinator voor het ophalen van het oud papier Ditis een klus waar maandelijks vele uurtjes in gingen zitten. In maart 201- stopt hij met deze vrijwillige werkzaamheden. Naast zijn werkzaam^' den voor het oud papier, is Henkal 25 jaar lid en vrijwilliger bij DBGC Zo is hij trainer en leider van diver^ teams geweest en was hij 10 jaar P ^ ningmeester van de Ouderraad va" Startblok.
Op 7 juni doet Henk mee aaji hf' . evenement Alpe d'Huzes in Fran'^^^ is»r' met als doel zoveel mogelijk spo"* I geld op te halen door ó'x de bekenj fietsberg Alpe d'Huez te beklin"" op één dag. De opbrengst h'^''^^jj|; gaat naar de Kankerbestrijding-" kan nog steeds sponsors ge'"''".' om zijn € 5.000,00 bij elkaar te ^ gen. I
Op de site http://deelnemers.a)P dhuzes.nl/acties/henknoord/he^^, van-noord staat meer informati^^^^ de actie en de reden waarom n" I aan mee doet.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 16 maart 2012
Eilanden-Nieuws | 20 Pagina's
