Softbaldames HSV The Islanders verliezen bij Blue Hitters/Hawks
GOEREE-OVERFLAKKEE – Het honkbalteam van The Islanders onder de 15 jaar speelde tegen Wizards of Boz (eindstand 6-13) en het eerste damessoftbalteam nam het in een uitwedstrijd op tegen Blue Hitters/Hawks (eindstand 10-0).
Het honkbalteam onder de 15 jaar van The Islanders speelde op zaterdag 6 juli de derby tegen Wizards of Boz. De teams hebben dit seizoen al meerdere keren tegen elkaar gespeeld, waarbij The Islanders tweemaal als winnaar uit de bus kwam. Konden de honkballers van The Islanders ditmaal weer de winst pakken?
De slagtraining voor de jonge honkballers wierp zijn vruchten af, er werd namelijk in elke inning een honkslag genoteerd. Eerste honkman Simon Kappetijn wist een honkslag te slaan. Jens de Bonte raakte de bal tweemaal goed voor een honkslag. Jorith van Anrooij haalde hard uit en sloeg een tweehonkslag én een driehonkslag. Derde honkman Djimmy Vink produceerde zelfs in alle vier zijn slagbeurten een honkslag. Een lindrive naar het rechtsveld bleef net zo lang rollen totdat deze in het hoekje van het veld lag… een fantastische homerun! Selena Vermeulen stond haar mannetje en wist viermaal het slagperk te betreden. Alle spelers bereikten minimaal twee keer het eerste honk, waarbij ook vrijwel iedereen een punt wist te scoren.
Pitcher Dennis de Vos schakelde vier keer de slagmensen uit met drieslag. Tweede honkman Jesse van Gerven maakte de laatste nul van de wedstrijd. Eindstand 6-13.
Blue Hitters/Hawks maatje te groot
OOp maandagavond 8 juli speelde het eerste damessoftbalteam van The Islanders een uitwedstrijd in Maasdam. De tegenstander was ditmaal een combinatie team van Blue Hitters en Hawks. Een mooi initiatief van beide verenigingen om zo toch een team op de been te kunnen brengen.
Het werd een spannende wedstrijd waarbij de punten schaars waren, want na drie volledige inningen gespeeld te hebben, stond er slechts 1-0 op het scorebord. Verdedigend sneuvelde de eerste slagvrouw op de thuisplaat door een onderonsje tussen catcher Julie Moerland en pitcher Carola Groenendijk. Tweede honkvrouw Zosja van Anrooij zag een loopster op zich af komen en kon haar net op tijd uittikken. Ook waren er deze wedstrijd vier nullen van korte stop Kyra van Genderen.
Aanvallend konden de dames van The Islanders helaas geen potten breken. De snelle ballen van de pitcher werden wel geslagen, maar ook netjes verwerkt door de ‘Ladies in Blue’. Deze wedstrijd wisten slechts drie speelsters van The Islanders het eerste honk te bereiken. Karin de Haan had het grootste aandeel hierin, door middel van het slaan van de enige honkslag.
Het combiteam van Blue Hitters/Hawks bouwde de stand verder uit, waarna de coach van The Islanders besloot een aantal wissels toe te passen. We waren hierbij getuige van het debuut van Zosja van Anrooij als catcher. De eindstand is uiteindelijk 10-0 geworden.
Het damesteam is op zoek naar nieuwe speelsters. Altijd al eens willen ervaren hoe het is om te softballen? Gratis meetrainen is mogelijk.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 12 juli 2024
Eilanden-Nieuws | 24 Pagina's
