Fanfare-orkest De Hoop - Stellendam in �de Samaritaan"
Na een intensieve studie op het schitterende werk Resurgam van de componist Eric Ball geeft Fanfare-orkest „De Hoop" een drietal concerten ter voorbereiding op het topconcours te Arnhem op 21 maart a.s.
Op zaterdag 7 maart treedt het orkest op in het verzorgingstehuis „De Samaritaan" te Sommelsdijk, aanvang 14.30 uur. Ook publiek is daar van harte welkom.
Vrijdag 13 maart is er een concert in Rockanje (verenigingsgebouw), aanvang 20.00 uur.
Op vrijdag 20 maart zal dan nog een openbare repetitie plaatsvinden in het Haegse Huus te Stellendam, aanvang 19.30 uur.
Dirigent, bestuur en leden hopen dat ieder die het orkest een warm hart toedraagt, deze concerten zal bezoeken.
Mocht U alsnog besluiten om mee te gaan naar het topconcours te Arnhem op 21 maart a.s., bel dan even onze penningmeester, dhr. T. C. van Es, tel. 01879 - 2459.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 6 maart 1981
Eilanden-Nieuws | 12 Pagina's
